Komunikat o błędzie

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/aqua/domains/fontanna24.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Wsparcie dla projektantów

Specjalista w komercyjnych fontannach architektonicznych oraz fontannach rezydencyjnych

Aqua Fonatnny jest innowacyjnym liderem na rynku fontann dekoracyjnych oraz fontann pływających od ponad 30 lat. Jesteśmy przedsiębiorstwem poracującym zespołowo, i jesteśmy zaangażowani w dostarczanie profesjonalnych projektów, profesjonalne wspieranie projektantów w procesach planistycznych, oferujemy usługi projektowe i konsultacje dla projektantów i planistów. Naszymi atutami są "eko-fontanny"- rozwiązania o wysokiej jakości ekologicznej i dużej energooszczędności. Zaletą dla klientów są konkurencyjne ceny oferowanych rozwiązań o wysokiej jakości, ponadprzeciętna jakość usług i dalekoidąca pomoc techniczna dla naszych klientów połączona z profesjonalnym konsultingiem sztabu doświadczonych profesjonalistów zajmkującycxh się technologiami filtracji wody, pompowymi w ścisłej współpracy ze specjalistami odpowiadającymi za efekt artystyczny oferowanych rozwiązań.

Dążymy do osiągnięcia nieprześcignionego poziomu satysfakcji klientów przez dostarczanie elastycznych, wydajnych i atrakcyjnych kosztowo rozwiązań dla naszych klientów. Naszym celem jest zaskoczyć pozytywnie naszych klientów pracując wraz z nimi (na zasadzie ko-dizajnu) aby wypracować bezpieczne, trwałe i ekonomiczne rozwiązania dla ich potrzeb w dziedzinie fontann architektonicznych.

Filozofia działania

Z uwagi na wąsko- i wysokowyspecjalizowaną naturą naszych produktów, systemów i usług Filozofią Aqua Fontanny jest praca bezpośrtednio z klientami, i nie poprzez pośredników, przedstawicieli handlowych czy reprezentantów.

Bazując na naszym 30-letnim doświadczeniu na rynku systemów pompowych i fontannowch, wierzymy że najlepszą drogą do utrzymkania najlepszego poziomu odpowiedniej komunikacji z naszymi klientami i najbardzaiej profesjonalną metodą zaspokojenia ambitnych oczekiwań jest wzajemna komunikacja architektów, projektantów i zleceniodawcy.

Dla wybranych projektów, w odpoowiednim czasie personel Aqua Fontanny jest przygotowywany do wizyt u klienta, architekta, wykonawcy, lub właściciela aby ustalić i uaktualnić cele i oczekiwania projektu, aby wypracować projekty dizajnu i koncepcje działania, aby zaktualizować plany i specyfikacje, aby nadzorować proces konstrukcji fontanny i stan postępu prac, i aby udzielić asysty architektowi i wykonawcy ze wstępną konfigurającą sytemu i koniecznym szkoleniem dla właściciela i operatora fontanny.

Te usługi mogą być wykonywane zarówno za osobą opłatą, albo też jako ogólna część usługi polegającej na zaprojektowaniu, specyfikacji i sprzedaży naszych systemów fontannowych. Zależy to od natury, zakresu, zaawansowania projektu, oraz wymagań klienta.

Rysunki są wykonywane w bieżącej wersji oprogramowania Autocad i mogą być przesłane elektronicznie do każdego komputera z podłączeniem do sieci Internet. Możliwości współpracy projektowej obejmują fontanny interaktywne, muzyczne, konwencjonalne etc.

Wszystkie projekty są projektowane jako kustomizowane, przez co idee właściciela/ zamawiającego i architektów mogą być w pełni uwzględnione. O ile ustalony zostanie wstępny zarys dizajnu fontanny, możemy dostarczyć wyceny kosztu systemu/ sprzętu i kosztu konsktrukcji.