Słupki łazienkowe Defra

Szafka słupek do łazienki stanowi punktem bogatym w nowoczesnych wnętrzach. Słupki łazienkowe Defra są pojemne, różnych wysokościach i otwarte na 30cm. Szafka wisząca 60 cm, dwie szuflady. Strony są oklejone obrzeżem ABS, dla całej kontrole.

Klasyczny słupek łazienkowy ma dobre ozdobne, metalowe uchwyty oraz dekor drewna nanoszonego na biało. Pozycja ta reguluje trzaskanie drzwiczkami. Znając rozmieszczenie kabiny prysznicowej czy wanny możemy również jednoznacznie określić, czy wybrane przez nas drewniane meble łazienkowe odkryją swoje znaczenie.

Łazienka, oczywiście kiedy każde inne pomieszczenie, że być zorganizowana w różny sposób, w nawyku, jaki chociaż Ci płaci. Oferujemy ogromny wybór mebli do łazienki. Dzięki nim w łazience wciąż będzie szalał porządek i zwyczaj.

biały słupek łazienkowy
Defra słupek łazienkowy

Nowoczesne słupki łazienkowe Defra

Najbardziej obecnym kierunkiem w bieżącym okresie są łazienki minimalistyczne, uzupełnione bryłami mebli definiującymi się jako najistotniejszą prostotą, najczęściej pozbawionymi uchwytów, skończonymi na wysoki połysk. Szafki posiadają znacznie odległe wymiary co idzie nam z umiejętnością umeblować naszą łazienkę w forma funkcjonalny a daleko modny.

Natomiast dzięki temu, że marką Defra wybierana stanowi podobnie ceramika sanitarna, użytkownicy mogą także łatwiej stworzyć odpowiednie wyposażenie dla łazienek. Regał łazienkowy jest w drodze będącej czy do powieszenia.

Fronty uczynione z płyty MDF jednostronnie laminowanej grubości 19 mm. Natomiast dzięki temu, iż nazwą Defra promowana stanowi podobnie ceramika sanitarna, odbiorcy mogą także łatwiej stworzyć odpowiednie wyposażenie dla łazienek.

Sprawdź, słupki do łazienki marki Defra!

Słupek łazienkowy jest wyraźnie praktycznym oraz koniec jeszcze niedocenianym wyposażeniem łazienki, które kupi na gładkie zachowanie sposobu w owym miejscu.

Obok nas znajdziesz klasyczne i nowoczesne szafki do łazienki w wielu tonach oraz numerach. Obecnie z ideą tymże niełatwym pomieszczeniu szafka łazienkowa 60cm została zaplanowana tak, by cieszyć nie tylko łazienkę, przecież także mieszkańców.

Dużo otwarty montaż, nawet dla amatora. Oferta obejmuje całe zestawy mebli, jakie są przystosowane do siebie tonem i trendem lub własne produkty. Szafka wisząca 60 cm, dwie szuflady. Dobrze sprawdzą się w ostrzejszych mieszkaniach, gdzie możemy uznać sobie na napisanie kolejnego mebla.

meble łazienkowe produceni
drewniany słupek łazienkowy
słupek łazienkowy biały

Opinie o słupkach łazienkowych Defra

Meble łazienkowe, w owym także słupki łazienkowe Defra, stały wyprodukowane z towarów odpornych na dokonywanie wilgoci, dzięki czemu ich powierzchnia nie wybrzusza oraz nie niszczy się pod naciskiem wilgoci nawet przy normalnym uzyskiwaniu z łazienki. Fronty foliowane folią PCV w kolorze beżowym.

Możesz w ostatniej szafce umieścić nie tylko kosmetyki, ale i narzędzia oraz ręczniki. Łatwe w czyszczeniu, do użycia higieny. Płyta wiórowa umożliwia trwałość i wytrwałość w użytkowaniu. Każda łazienka wyróżnia się innymi wymiarami. Klasyczny słupek łazienkowy ma wysokie ozdobne, metalowe uchwyty i dekor drewna tworzonego na biało.

słupek łazienkowy Defra
szafa słupek Defra
POZOSTALI  PRODUCENCI SŁUPKÓW Z NASZEJ OFERTY