Komunikat o błędzie

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/aqua/domains/fontanna24.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Pozbądź się wylęgarni komarów w naturalny sposób

Nowością na rynku fontann pływających są amerykańskiej produkcji fontanny pływające o własnościach napowietrzających. AQUA Fontanny prezentuje pełną gamę napowietrzających fontann które pozwalają na zarządzanie jakością wody w zbiornikach otwartych. W naszym uświadomoionym ekologicznie świecie rozwija się idea używania narzędzi do napowietrzania zbiorników wodnych celem ich ożywienia jako ekosystemów, w dodatku połączona z  walorami reprezentacyjnymi i estetycznymi. Celem pracy współczesnych specjalistów zajmujących się zbiornikami wodnymi jest podniesienie poziomy rozpuszczonego tlenu w wodzie, co stymuluje i oprzyspiesza naturalny proces oczyszczania się wody. 

Napowietrzanie jest naturalnym, bezpiecznym ekologicznie i wysoko wydajnym narzędziem poprawy jakości wód. Pozwala rozwiązać całą paletę problemów z jakością wody, w tym : rozwój alg, glonów, zarastania zbiorników, brzydkich zapachów powstałych w procesie kwitnięcia wody, pozwala tez sobie radzić w najzupełniej naturalny sposób z plagami komarów.

Oferowane produkty mają za sobą tysiące wdrożeń na całym świecie. Zachęcamy do skorzystania z oferty fontann produkcji wiodącego na rynku dostawcy takiego sprzętu, pozwalającego w spektakularny sposób uzyskać także wyśmienite walory estetyczne.