Komunikat o błędzie

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/aqua/domains/fontanna24.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Informacje dla klientów

Rysunki są wykonywane w bieżącej wersji oprogramowania Autocad i mogą być przesłane elektronicznie do każdego komputera z podłączeniem do sieci Internet. Możliwości współpracy projektowej obejmują fontanny interaktywne, muzyczne, konwencjonalne etc.

Wszystkie projekty są projektowane jako kustomizowane, przez co idee właściciela/ zamawiającego i architektów mogą być w pełni uwzględnione. O ile ustalony zostanie wstępny zarys dizajnu fontanny, możemy dostarczyć wyceny kosztu systemu/ sprzętu i kosztu konsktrukcji.

Projekty są tak opracowane aby lokalni wykonawcy mogli samodzielnie zbudować fontannę i złożyć jej systemy hydrauliczne i mechatroniczne. Wybierane jest najlepsze wyposażenie od dostawców poszczególomnych podsystemów, aby zapewnić najlepsze efekty wizualne z przetestowanym osprzętem.

Afiliowane biura znajdują się w Poznaniu, Wrocławiu, Wałczu, Legnicy, Jeleniej Górze, centrum projektowe znajduje się w Zielonej Górze, dostępny jest też warszawski doradca.

Zespół Aqua Fontanny 2014 r.


Musical fountain project

źródło: Import-Export Bulletin Board (http://www.imexbb.com/)