Komunikat o błędzie

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/aqua/domains/fontanna24.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Fontanny pływające serii Classic

Design poprzedzający serię Masters, używający technologię wirnikową. Ta technologia pozwala na ograniczoną liczbe obrazów wodnych i posiada trzyletnią ochronę gwarancyjną. Ta seria fontann jest zwykle używana aby uzupełnić już istniejące modele. Proszę sprawdzić serię Masters dla zapoznania się z modelami które są bardziej wydajne, mają dłuższą gwarancję i i oferują większą różnorodność obrazów wodnych.


-----

Korona i Gejzer
s.48
Piękny, spektakularny obraz wodny który osiąga dobre wyniki w napowietrzani zbiornika wodnego. Ta dysza łączy umiejscowioną na niższym poziomie koronę z pionową kolumną wodną gejzera wystrzeliwującą ze środka.

-----

Standardowa Wielkoprzepływowa

s. 49
Ten obraz wodny jest osiągnięty z zastosowaniem wirnika/ dyfuzora, bez zastosowania dyszy, czego efektem jest maksymalny możliwy obioeg wody jak i jej napowietrzenie.

------

Szeroki Gejzer
s. 50

Modyfikacja wersji Gejzera. Ta dysza produkuje mniej gęstą, bardziej dekoracyjną wersję Gejzera.

-----

Dobór zbiornika wodnego (to samo co na str. 43)