Komunikat o błędzie

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/aqua/domains/fontanna24.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Filozofia działania

 

Filozofia działania

Z uwagi na wąsko- i wysokowyspecjalizowaną naturą naszych produktów, systemów i usług, filozofią Aqua Fontanny jest praca bezpośrtednio z klientami, i nie poprzez pośredników, przedstawicieli handlowych czy reprezentantów.

Bazując na naszym 30-letnim doświadczeniu na rynku systemów pompowych i fontannowch, wierzymy że najlepszą drogą do utrzymania najlepszego poziomu odpowiedniej komunikacji z naszymi klientami i najbardzaiej profesjonalną metodą zaspokojenia ambitnych oczekiwań jest wzajemna komunikacja architektów, projektantów i zleceniodawcy.

Dla wybranych projektów, w odpoowiednim czasie personel Aqua Fontanny jest przygotowywany do wizyt u klienta, architekta, wykonawcy, lub właściciela aby ustalić i uaktualnić cele i oczekiwania projektu, aby wypracować projekty dizajnu i koncepcje działania, aby zaktualizować plany i specyfikacje, aby nadzorować proces konstrukcji fontanny i stan postępu prac, i aby udzielić asysty architektowi i wykonawcy ze wstępną konfigurającą sytemu i koniecznym szkoleniem dla właściciela i operatora fontanny.

Te usługi moga być wykonywane zarówno za osobą opłatą, albo też jako ogólna część usługi polegającej na zaprojektowaniu, specyfikacji i sprzedaży naszych systemów fontannowych. Zależy to od natury, zakresu, zaawansowania projektu, oraz wymagań klienta.