Komunikat o błędzie

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /home/aqua/domains/fontanna24.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Dostosowanie kabla i zbiornika wodnego

Tabela dopasowania kabla

Aqua Fontanny zaleca skonsultowanie się z licencjonowanym elektrykiem aby poprawnie dobrać kabel eneretyczny łączący źródło zasilania z panelem kontrolnym. Kabel przebiega do panelu kontrolnego oddalonego od źródła zasilania i wymaga przekalkulowania spadku napięcia aby zapewnić poprawne dobranie kabla elektrycznego. Prosimy o kontakt z Aqua Fontanny w przypadku potrzeby zasięgnięcia opinii technicznej.

Tabela dopasowania zbiornika wodnego.

Powierzchnia zbiornika wodnego jest określona przez pomnożenie jego długości i jego szerokosci a potem podziału wyniku przez określoną wielkość. Prosimy o kontakt pisemny w celu uzyskania wskazówek na podane adresy kontaktowe. Aktualny kształt i głębokość zbiornika powinna być wzięta pod uwagę podczas doboru wielkości silnika w kilowatach lub koniach mechanicznych i wielkości fontanny.

Uwaga: Dla płytszych głębokości operacyjnych proszę korzystać z poziomych modeli Serii Masters